O MNIE

Jestem członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Aplikację adwokacką odbywałam w latach 2016-2018 w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Po ukończeniu aplikacji złożyłam z pozytywnym wynikiem egzamin adwokacki i uzyskałam wpis na listę adwokatów.

 

 

Aplikację odbyłam pod patronatem adwokat Karoliny Szulc – Nagłowskiej. Z Kancelarią mecenas Karoliny Szulc – Nagłowskiej współpracuję nieprzerwanie od 2014 roku.

 

 

W czasie aplikacji pełniłam funkcję kuratora osób fizycznych i prawnych w postępowaniach sądowych cywilnych, karnych i gospodarczych oraz kuratora spadku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w czasie studiów praktykując w renomowanych kancelariach adwokackich i radców prawnych, a także sądach. Będąc członkiem Studenckiej Poradni Prawnej udzielałam pomocy prawnej na rzecz osób potrzebujących, nabywając równocześnie praktycznych umiejętności stosowania prawa.

 

 

W codziennej praktyce zajmuję się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, a także reprezentacją pasażerów w sporach z przewoźnikami lotniczymi na podstawie uregulowań prawa międzynarodowego.

 

 

Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego prawniczego.

 

Prywatnie jestem miłośniczka zwierząt i pasjonatką siatkówki.